სამსონ გუგავა
საკრებულოს წევრი
დაბადების თარიღი: 08.06.1976
დაბადების ადგილი:
ოჯახური მდგომარეობა:
ელ. ფოსტა:
განათლება: უმაღლესი ხონის რაიონის 1 საჯარო სკოლა, სამხედრო სავალდებულო სამსახური, ქუთაისი სამართლისა და ეკონომიკის უნივერსიტეტი- იურიდიული სამუშაო გამოცდილება: 2004 წლიდან საქართველოს ლეიბორისტული პარტიის -ქუთაისის საქალაქო ორგანიზაციის კოორდინატორი 2006-2010 ქალაქ ქუთაისის საკრებულოს წევრი 2014 ქალაქ ქუთაისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი
ბოლო სიახლეები

ქუთაისის მერი სტუდენტებს შეხვდა ...
2017-10-18 47
ქუთაისში ინფექციურ დაავადებათა სამკ ...
2017-10-07 153
ფოტოკონკურსი ...
2017-10-05 233
ქუთაისის სოციალური საცხოვრისის მობი ...
2017-10-01 210
პირველი აუტსორსული კომპანიის “ჯორჯი ...
2017-09-29 233
...............................................................................................................................................................................................................
some_text
some_text
some_text
some_text
some_text
some_text